niedziela, 20 lipca 2014

Etap VII: Malbork-GdańskEtap siódmy Malbork-Gdańsk zaplanowany był na 67 km, ukończyliśmy go według stanu licznika na 70, a Endomondo wskazało 65, wliczając w to jeżdżenie po samym Gdańsku i na działeczkę.
Jeszcze przed wyruszeniem wykonaliśmy kilka zdjęć zamku... Wisłę przekroczyliśmy jadąc drogą nr 91 w stronę Gdańska, w pobliżu miejscowości Bałdowo


jechaliśmy także przez Tczew
Jak łatwo zauważyć trasa była najłatwiejsza, praktycznie nie wiemy kiedy szybko minęła. Od Malborka do Gdańska zajęła nam około czterech godzin, wliczając w to przerwy. Jechaliśmy głównie obok głównych dróg, minęliśmy po drodze gminę i miejscowość Pszczółki (pozdrowienia dla rodzinnego miasta Natalii).

Dużą część odcinka przejechaliśmy drogami rowerowymi (szczególnie od Pruszcza Gdańskiego)Po dojechaniu do Gdańska zwiedziliśmy Stare Miasto i pobliskie okolice. Jak dla nas to Gdańsk jest znanym miejscem, więc praktycznie przyjechaliśmy w znane nam rejony. Po objeżdżeniu centrum

udaliśmy się na działkę siostry,

 
usytuowaną w pobliżu centrum miasta, po zjedzeniu swojskich przysmaków, tudzież owoców z krzaków, udaliśmy się na wieczorną mszę św. do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, by potem odpoczywać z rodziną podczas opowiadań z eskapad rowerowych.


Przebieg etapu na Endomondo:

2 komentarze:

  1. Czy to koniec Waszej wyprawy? Jestem pełna podziwu za pomysł i wytrwałość :) powrót też na rowerach czy wybieracie szybszy środek transportu?

    OdpowiedzUsuń
  2. Kasiu, w ostatnim wpisie masz odpowiedź na pytanko. Dziękujemy za śledzenie naszej wyprawy :)

    OdpowiedzUsuń